Festyn Rodzinny


 

 

KOKO KOKO EURO SPOKO- FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

 

12 czerwca odbył się coroczny Festyn Rodzinny,  który jak zawsze zgromadził tłumy chętnych do zabawy dzieci i dorosłych.  

Festyn cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza, że odbył się na niedawno otwartej Hali Widowiskowo- Sportowej. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 pod naszym przedszkolem, skąd uroczystym korowodem prowadzonym przez Dyrekcję placówki przemaszerowaliśmy na Halę.

Tematem przewodnim festynu było EURO 2012 dlatego też dzieci jak i ich opiekunowie musieli mieć stroje biało - czerwone.

Program festynu obejmował oczywiście „tańce, hulanki i swawolne” z muzyką w tle, oryginalne konkurencje rodzinne, malowanie twarzy, loterię fantową, tańce, zabawy z chustą animacyjną, konkurs plastyczny, koncert muzyczny itd.

Humory dopisywały!!! Tym, którzy tracąc energię na zabawę potrzebowali jej uzupełnienia kawiarenka serwowała pyszną kawę i ciastka wypieku kilku serdecznych mam. Natomiast dla spragnionych „konkretu” kuchnia przedszkolna oferowała chleb ze smalcem i ogórkiem oraz grochówkę. Przed halą kusiły zapachy kiełbasek z grilla przygotowanych przez firmę UNIWAR.

Festyn zakończył się losowaniem szczęśliwych numerów loterii fantowej, której główną nagrodą był rower sponsorowany przez firmę ARiMR. Szczęśliwą zwyciężczynią została Anna W. z grupy III. Serdecznie gratulujemy !!

Szczególne podziękowania dla organizatorów i sponsorów imprezy, przede wszystkim dla Dyrekcji MOSiR-u za udostępnienie tak wspaniałego obiektu jakim jest nasza Jastrzębska Hala Widowiskowo- Sportowa !!!